Miroslav Kratochvíl


x

Pronájem chaty - Pastviny

Chata Pastviny nabízí pohodlné ubytování pro dvě rodiny či skupinu přátel. Chata leží přímo na pláži přehrady Pastviny v Orlických horách mezi městy Žamberk a Králíky, pohých 8 km od Letohradu. Nabízíme vám pronájem chaty Pastviny, kontaktujte nás a chatu si s předstihem rezervujte. Chatu je možno pronajmout po celý rok, ceny se dělí na sezónní a mimosezónní.

Okolí chaty – přehrada Pastviny

Okolo chaty je udržovaný trávník a nedaleko je také přístup do čisté přehrady, kde se můžete vykoupat vy i vaše děti. Do přehrady je přístup do vody pozvolný a bezpečný. V blízkosti chaty je také nově rekonstruovaná restaurace, která leží přímo na pláži, má příjemné venkovní posezení a je z ní skvělý výhled na přehradu. Je to ideální místo pro obědy, večeře i úkryt před špatným počasím. Orlické hory jsou vhodné pro pěší i cyklo turistiku, houbaření, rybaření, návštěvu hradů a zámku, v zimě běžky či sjezdové lyžování. Hlavním plusem je však klid a čistá příroda.

Tipy na výlety

V blízkém okolí jsou lesy a kopce, které přesahují nadmořskou výšku 700 m a jsou ideální pro pěší turistiku v zimě i v létě. V okolí najdete zajímavou rozhlednu na Suchém vrchu, divokou řeku Orlici, dělostřelecké tvrze z 2.světové války, přírodní naučné stezky či krásné Markétino údolí se starými rázovitými chalupami a originální horskou atmosférou.

Kontaktujte nás, rezervujte si přízemní chatu a přijeďte do Orlických hor! Rádi a ochotně vám dáme i tipy na příjemné výlety dle vašich představ. Některé tipy najdete i v sekci Tipy na výlety. Těšíme se na setkání!

 

 

Ubytování - Miroslav Kratochvíl

IČ 444 67 664

Pastviny 49, 564 01 Pastviny

kratochvilmiroslav@seznam.cz

+420 603 538 138

REZERVACE

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies